Pomagamy Adasiowi podczas Dni Skawiny

W dn. 10 i 11 czerwca w trakcie obchodów dni naszego miasta wolontariusze fundacji będą kwestować na terenie Parku Miejskiego oraz Starorzecza na rzecz Adasia z Jaśkowic.

W trakcie imprezy zapraszmy do udziału w konkursie w którym można wygrać cenne nagrody. Wręczenie nagród nastąpi w niedzielę 11.06 o godz. 18.15

Zapraszamy Państwa do udziału w akcji charytatywnej z której dochód przeznaczony będzie na leczenie i rehabilitację 6-letniego Adasia mieszkańca naszej gminy.ADAŚ ŚLIWA to 6 letni chłopczyk z miejscowości Jaśkowice. Adaś choruje na ciężką, śmiertelną chorobę genetyczną- Dystrofię Mięśniową Duchenne'a. Adaś w maju skończył 6 lat, jest dzielnym chłopcem, ale choroba uniemożliwia mu normalny rozwój i zabiera dziecięcą radość. Nie wiadomo, co przyniesie kolejny dzień i co choroba może odebrać mu jutro. Dystrofia Mięśniowa Duchenne'a to wielonarządowa choroba, prowadzącą do ciężkiej niewydolności krążeniowo-oddechowej i niepełnosprawności. Konieczne jest leczenie i różnego rodzaju zabiegi terapeutyczne. Wiele osób poruszonych sytuacją Adasia bezinteresownie pomaga zebrać środki na ratowanie jego życia.

Organizując akcję charytatywną w formie prostego konkursu z nagrodami dziękujemy za państwa ofiarność i zaangażowanie, a zebrane środki zapewnią Adasiowi wielospecjalistyczną opiekę.

Organizatorami konkursu są: FUNDACJA „ODZYSKAJ NADZIEJĘ” FUNDACJA „DAR SERCA” SKAWINA STOWARZYSZENIE „JAŚKOWICE -NASZA PRZYSZŁOŚĆ”

Sponsorami konkursu są: MELEX SKILLEDBIKE SP. Z O. O. AEROPRAKT E - KIDSPLANET GABINET KOSMETYCZNY KaAn JAŚKOWICE CUKIERNIA „SUPRAJS” SALON FRYZJERSKI JAŚKOWICE CUKIERNIA „ZAJĄC” BUTIK „U KASI” JAŚKOWICE

Lista nagród: QUAD UFUNDOWANY PRZEZ FIRMĘ MELEX ROWER UFUNDOWANY PRZEZ SKILLEDBIKE SP. Z O.O. VOUCHER NA LOT SAMOLOTEM OD FIRMY AEROPRAKT HULAJNOGA UFUNDOWANA PRZEZ E-KIDSPLANET VOUCHER NA WODOROWE OCZYSZCZANIE TWARZY OD GABINETU KOSMETYCZNEGO W JAŚKOWICACH VOUCHER NA TORT OD CUKIERNI SUPRAJS KOLORYZACJA WŁOSÓW OD SALONU FRYZJERSKIEGO W JAŚKOWICACH VOUCHER NA TORT OD CUKIERNI „ZAJĄC” VOUCHER NA ZAKUPY W BUTIKU „U KASI” W JAŚKOWICACH TRAKTOR Z PRZYCZEPĄ OD ANONIMOWEGO DARCZYŃCY