Pomoc

Informacje ogólne

Działalność naszej Fundacji opiera się w dużej mierze dzięki wsparciu mieszkańców Miasta i Gminy Skawina oraz pomocy lokalnych zakładów pracy. Dzięki waszemu zaangażowaniu prowadzimy szereg akcji, które mają na celu poprawę bytu najbardziej potrzebujących w naszej Gminie. O naszych projektach można więcej dowiedzieć się zarówno z naszych sprawozdań, śledząc nasze wpisy na Twitterze oraz dołączając do nas na Facebooku. Bądź zawsze na bieżąco jeśli chodzi o naszą działalność.

Pamiętaj, iż liczy się dla nas każdy gest dobrej woli z twojej strony. Rodzaje współpracy z nami oraz pomocy mogą być na prawdę bardzo różne. Oprócz pomocy finansowej liczymy na wsparcie rzeczowe, marketingowe czy doradcze. Dużą wagę przywiązujemy do działań realizowanych przez wolontariuszy, gdyż promocja i organizacja wolontariatu jest jednym z naszych statutowych celów. Jeśli więc chcesz wesprzeć naszą Fundację jako wolontariusz - nie zwlekaj!

Do kilku projektów przygotowaliśmy specjalne dokumenty, które ułatwiają nam sprawne rozdysponowanie środków oraz precyzyjne określenie formy pomocy. Możesz się z nimi zapoznać wybierając interesujący Cię dział z menu po prawej stronie.

Nie moglibyśmy prowadzić naszej działalności gdyby nie Wasza pomoc. Wszystkim Firmom, Instytucjom oraz osobom prywatnym gorąco dziękujemy za pomoc, poświęcony czas oraz zaufanie, którym nas obdarzacie. Liczymy, że efekty naszych działań wywołują uśmiech na waszych twarzach i zachęcają was do dalszego wspierania Fundacji.

WESPRZYJ FUNDACJĘ !

Wesprzyj Fundację