Podsumowanie zakręconej akcji w SP6 w Skawinie

W imieniu Zarządu Fundacji serdecznie dziekujemy za współpracę w ramach charytatywno- ekologicznej akcji odzyskiwania plastikowych zakrętek, która od kilku lat prowadzona jest w Szkole Podstawowej Nr 6 w Skawinie. Słowa uznania należą się uczniom, Rodzicom, nauczycielom, a w szczególności koordynatorkom akcji Paniom: Agnieszce Mikulec oiraz Urszuli Hynek.
Otrzymaliśmy sprawozdanie z całoroczej zbiórki w SP 6 przygotowane przez organizatorów oraz podziękowanie od Rodziców, którzy otrzymują zebrane zakrętki. Poniżej je publikujemy.


"Chcielismy podsumowac akcje Nakrec sie na pomaganie, w ktorej nasza szkola zbierala nakretki na rehabilitacje naszego absolwenta Oskara. Zakretki, ktore przynosiliscie byly wazone i zapisywana byla ich waga. W tym roku szkolnym zebralismy 513, 66 kg.

Chcemy zatem wreczyc dyplom dla trzech klas, ktore najliczniej zaangazowaly sie w te kampanie. Klasa, ktora zdobyla I miejsce otrzymuje Przechodniego Aniola, ktory jest przekazywany wygranym z roku na rok.

III miejsce - zajela klasa 4b
II miejsce- klasa 4a
I miejsce- klasa 2c
Serdecznie dziekujemy Fundacji "Dar Serca" ze Skawiny, Wam, Rodzicom i Wychowawcom za wsparcie tego dzialania i od wrzesnia ruszamy na nowo."


"Szanowni Państwo! Serdecznie dziękuję Wam za całoroczny trud i codzienną pamięć o moich potrzebach! Każda plastikowa zakrętka, każdego dnia od każdego z was tworzy ocean pomocy dla mnie i moich Rodziców! Pieniążki z tych zakrętek przeznaczamy na kosztowną i specjalistyczną rehabilitację, dzięki której moje mięśnie, choć słabe jeszcze pracują! Dziękuję Oskar i Rodzice ,, Miarą twojego człowieczeństwa jest wielkość twojej troski o drugiego człowieka " ( Ks. Mieczysław Maliński)."