Świąteczny kiermasz „dla Julii „

Dn. 04.12.2022 r. przed kaplicą Księży Guadelianów w Korabnikach powtórzyliśmy akcję charytatywną "dla Julii". Podobnie jak w Parafii Szymona i Judy Tadeusz w Skawinie cieszyła się wielkim zainteresowaniem. Jesteśmy wdzięczni  Księżom za pozwolenie  na przeprowadzenie tej akcji, a wszystkim parafianom za hojność i zrozumienie trudnej sytuacji Julii i jej mamy.

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które aktywnie i bezinteresownie włączyły się w przygotowanie świątecznego kiermaszu. Wielkie zaangażowanie ponad 70 osób w przygotowanie ciast  i ozdób świątecznych pozwoliło zebrać dla Julii kwotę 5860zł w Parafii Szymona i Judy oraz 4760 zł u Guadelianów. Dziękujemy wszystkim, którzy zakupili oferowane przez nas produkty.

Słowa ogromnej wdzięczności należą się naszej wolontariuszce Joasi Maj, która zaangażowała swoja rodzinę oraz  cały sztab ludzi w akcję. Z jej inicjatywy powstały piękne ozdoby świąteczne oraz ponad 100 pysznych domowych ciast. Trudno wymienić wszystkich ofiarodawców. Joasiu jesteś wielka!

Wielkie słowa uznania i prawdziwej wdzięczności kierujemy w stronę Pani Krystyny Galacińskiej, której szydełkowe i nie tylko, dzieła mrówczej pracy - trwającej pół roku, ucieszyły oczy wielu parafian.

Trudno słowami wyrazić naszą wdzięczność. Niech więc  to motto będzie najlepszym podziękowaniem i pobudzi innych do działania:  "Człowiek wart jest tyle, ile zrobi dla drugiego człowieka"