Gramy dla Amelki!

Prawicowy Blok Samorządowy SKAWINA, Fundacja „Dar Serca”, Stowarzyszenie „Dzieci są ważne” oraz Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 2 w Skawinie wraz ze społecznością uczniowską zwraca się z uprzejmą prośbą o wsparcie finansowe lub rzeczowe akcji charytatywnej – IV Charytatywny Turniej Piłki Siatkowej, organizowanej pod hasłem „GRAMY DLA AMELKI”.

Dochód zostanie przeznaczony dla Amelki - 6 – cio letniej dziewczynki, która urodziła się z porażeniem czterokończynowym.

Amelka – piękna dziewczynka o wielkich kasztanowych oczach, w których każdy zakochuje się od razu. Oprócz pięknego uśmiechu i pięknych oczu ma niestety porażenie czterokończynowe. Nie mówi oraz jest całkowicie zależna od drugiej osoby. Pomimo niepełnosprawności jest bardzo pogodnym dzieckiem, niestety koszty związane z rehabilitacja, wyjazdami i różnymi zabiegami są ogromne. Każda pomoc jest na wagę złota. Bez rehabilitacji Amelka nie ma szans na jakikolwiek dalszy rozwój. Licząc na Państwa życzliwość podajemy konto, na które można dokonywać stosownej wpłaty w przypadku wsparcia finansowego:

Fundacja Dar Serca, Bank Spółdzielczy w Skawinie, Nr konta: 56 8600 0002 0000 0097 9364 0008 z dopiskiem „DLA AMELKI”.

Natomiast przekazane dary rzeczowe będą przeznaczone na nagrody w konkursach zorganizowanych podczas meczu.

Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w tym wydarzeniu.