Podejmij współpracę

Firmy, które z nami współpracują mogą liczyć na szereg akcji z naszej strony, które w swoisty sposób promują działalność darczyńców.

 

- Umieszczamy informację o podjęciu współpracy z Fundacją na naszej stronie internetowej www.darserca.skawina.net wraz z logiem firmy i linkiem do jej strony internetowej.

- Wyrażamy zgodę na używanie naszego logo, w ramach działań darczyńcy, na swojej stronie internetowej, produktach czy materiałach reklamowych.

- Promujemy markę sponsora poprzez umieszczanie informacji w mediach i serwisach społecznościowych.

- Przesyłamy informacje o najbliższych projektach naszej Fundacji wraz z propozycjami zaangażowania się w prowadzone akcje.

 

 

Zachęcamy do umieszczania na swojej stronie internetowej informacji o współpracy z  Fundacją Dar Serca. Z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie banner i informację prasową, która będzie informowała klientów, iż Twoja firma angażuje się w niesienie pomocy w naszej Gminie. Prosimy o kontakt w przypadku Twojego zainteresowania podzieleniem się przestrzenią reklamową. Zaprojektujemy i dopasujemy, według przesłanych wskazówek, banner komponujący się z szatą graficzną Twojej strony internetowej.