„Zakręcona akcja”

W ostatnich dniach listopada na terenie przykościelnym Parafii Szymona i Judy Tadeusza w Skawinie został ustawiony pojemnik na plastikowe zakrętki, które zbierane będą dla niepełnosprawnych dzieci. Dochód ze sprzedaży zakrętek zostanie przeznaczony na ich rehabilitację.

Wyrażamy wielką wdzięcznością sponsorowi tegoż pojemnika - firmie TREKO LASER oraz Panu Prezesowi Jerzemu Wodnickiemu, który od wielu lat finansowo wspiera działalność naszej Fundacji.

Zamontowanie pojemnika zawdzięczamy Panom: Karolowi Kościelnemu – przewodniczącemu PBS Skawina oraz Stanisławowi Lupa – członkowi PBS Skawina oraz radnemu Miasta i Gminy Skawina. Wielkie dzięki za Waszą pomoc!

Dziękujemy również gospodarzowi Parafii Księdzu Proboszczowi Andrzejowi Lichosytowi za udostępnienie miejsca i aprobatę dla naszej inicjatywy.

Mamy nadzieję, że usytuowanie pojemnika w dostępnym dla wszystkich miejscu zachęci do włączenia się w tę charytatywno-ekologiczną akcję!

Prosimy — zbierajcie państwo nakrętki — to tak niewiele wysiłku kosztuje, a może pomóc tak wielu niepełnosprawnym dzieciom.

Bardzo, bardzo dziękujemy!